Κοπή Πίτας Συνδέσμου Μεγανησιωτών “Ο ΜΕΝΤΗΣ”
Στη γεμάτη αίθουσα από Μεγανησίωτες και φίλους του Κέντρου Φροντίδας Οικογένειας Βύρωνα για δεύτερη συνεχή χρονιά πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22 Ιανουαρίου η κοπή πίτας και βράβευση σε συνέχεια από τη περσινή χρονιά των εννέα τελευταίων Προέδρων του Συνδέσμου Μεγανησιωτών “Ο ΜΕΝΤΗΣ”
Περισσότερα στην Ιστοσελίδα του Συνδέσμου Μεγανησιωτών «Ο ΜΕΝΤΗΣ»
23 Ιανουαρίου 2012 @ 22:41
Μπράβο σε όλους!Εύχομαι σε όλους και του χρόνου ακόμη καλύτερα !!