![](http://www.meganisitimes.gr/wp-content/uploads/2019/05/59773510_393550401375454_4474513799604338688_n-600x450.jpg)
Σήμερα το μεσημέρι το φέρι-μποτ «ΖΕΥΣ» έπιασε λιμάνι στο Βαθύ Μεγανησίου! Χαιρετίζουμε τους Μεγανησιώτες κι ευελπιστούμε η ανταπόκριση του κόσμου να είναι τέτοια, ώστε αυτή η εικόνα να επαναλαμβάνεται στο άμεσο μέλλον σε καθημερινή δρομολογιακή βάση!
Μετά τιμής
Εκ της ΝΕ «ΓΑΣΠΑΛ»
![](http://www.meganisitimes.gr/wp-content/uploads/2019/05/60332522_2136935169693577_7970615748324229120_n-600x450.jpg)
![](http://www.meganisitimes.gr/wp-content/uploads/2019/05/59922132_606020889901535_4173080234423222272_n-600x450.jpg)
![](http://www.meganisitimes.gr/wp-content/uploads/2019/05/59813987_773160323078089_5927724660039876608_n-600x450.jpg)
10 Μαΐου 2019 @ 19:13
ΑΓΙΕ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ;;;;;;;;;;;
10 Μαΐου 2019 @ 19:26
Και ένα και δύο καράβια να έρθουν. Πρέπει να βρεθεί μια λύση για το που θα πέφτει ο καταπέλτης γιατί αν πέφτει στο καμπαναριό του αγ βησσαρια ζήτω που καηκαμε
10 Μαΐου 2019 @ 22:03
Παναγιώτη τι συζητούν;
Πότε θα ξεκινήσει;
10 Μαΐου 2019 @ 22:50
Δεν ξέρω Στράτο ακόμα τίποτα. Μόνο όσα λέει το δελτίο τύπου. Θα μάθουμε σύντομα φαντάζομαι το τι μέλλει γενέσθαι.